ACPL-M60L-500E SO-5 DIGITAL OUTPUT OPTOCOUPLER
200 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Stok Kodu
PT0056
Fiyat
131,75 TL + KDV
*14,70 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Broadcom Limited
Product Category: High Speed Optocouplers
RoHS:
SMD/SMT
SOIC-5
15 Mb/s
1 Channel
Open Collector
3750 Vrms
1.5 V
10 mA
5 V
85 mW
- 40 C
+ 85 C
ACPL-M
Reel
Cut Tape
MouseReel
20 ns
50 mA
45 ns
Brand: Broadcom / Avago
Ürün Bilgisi
Broadcom Limited
RoHS:
SMD/SMT
SOIC-5
15 Mb/s
1 Channel
Open Collector
3750 Vrms
1.5 V
10 mA
5 V
85 mW
- 40 C
+ 85 C
ACPL-M
Reel
Cut Tape
MouseReel
20 ns
50 mA