APT15DQ60KG TO-220-2 15A 600V ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER DIODE
18 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
Stok Kodu
DY0632
Fiyat
109,03 TL + KDV
*12,16 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Product Category: Rectifiers
RoHS:  Details
Through Hole
TO-220-2
600 V
15 A
Fast Recovery Rectifiers
Single
2 V
110 A
25 uA
15 ns
- 55 C
+ 175 C
Tube
Ürün Bilgisi
Product Category: Rectifiers
RoHS:  Details
Through Hole
TO-220-2
600 V
15 A
Fast Recovery Rectifiers
Single
2 V
110 A
25 uA
15 ns
- 55 C
+ 175 C
Tube
APT15DQ60KG TO-220-2 15A 600V ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER DIODE APT15DQ60KG TO-220-2 15A 600V ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER DIODE Endüstriyel sınıf diyot, dayanıklı tasarım ve hızlı kargo avantajıyla hemen sipariş verin. DY0632 APT15DQ60KG   TO-220-2   15A 600V   ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER DIODE