APT40DQ120BG TO-247 40A 1200V ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER DIODE
13 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
Stok Kodu
DY0630
Fiyat
308,92 TL + KDV
*34,47 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Product Category: Diodes - General Purpose, Power, Switching
RoHS:  Details
Switching Diodes
Through Hole
1.2 kV
210 A
40 A
Single
430 ns
3.4 V
500 uA
- 55 C
+ 175 C
Tube
Ürün Bilgisi
RoHS:  Details
Switching Diodes
Through Hole
1.2 kV
210 A
40 A
Single
430 ns
3.4 V
500 uA
- 55 C
+ 175 C
Tube
APT40DQ120BG TO-247 40A 1200V ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER DIODE APT40DQ120BG TO-247 40A 1200V ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER DIODE Endüstriyel sınıf diyot, dayanıklı tasarım ve hızlı kargo avantajıyla hemen sipariş verin. DY0630 APT40DQ120BG   TO-247   40A 1200V   ULTRAFAST RECOVERY RECTIFIER DIODE