ATMEGA2560-16AU - ATMEGA2560-16U-TH) TQFP-100 8-BIT MICROCONTROLLER - MCU
15 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
Stok Kodu
EN-MC-0325
Fiyat
1.476,47 TL + KDV
*164,73 TL den başlayan taksitlerle!
ATMEGA2560-16AU TQFP-100 8-BIT MICROCONTROLLER - MCU
Product Attribute Attribute Value
Microchip
8-bit Microcontrollers - MCU
RoHS:  Details
ATmega256x
SMD/SMT
TQFP-100
AVR
256 kB
8 bit
10 bit
16 MHz
86 I/O
8 kB
4.5 V to 5.5 V
- 40 C
+ 85 C
Ürün Bilgisi
Microchip
8-bit Microcontrollers - MCU
RoHS:  Details
ATmega256x
SMD/SMT
TQFP-100
AVR
256 kB
8 bit
10 bit
16 MHz
86 I/O
8 kB
4.5 V to 5.5 V