BUK7L11-34ARC TO-220 89A 34V 172W 9.7MOHM N-CHANNEL MOSFET
28 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*15,71 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
NXP
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
34 V
89 A
9.7 mOhms
- 20 V, + 20 V
- 55 C
+ 150 C
172 W
Enhancement
Brand: NXP Semiconductors
Ürün Bilgisi
NXP
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
34 V
89 A
9.7 mOhms
- 20 V, + 20 V
- 55 C
+ 150 C
172 W
Enhancement
Brand: NXP Semiconductors
BUK7L11-34ARC TO-220 89A 34V 172W 9.7MOHM N-CHANNEL MOSFET BUK7L11-34ARC TO-220 89A 34V 172W 9.7MOHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0382