CS20N60ANH TO-3P 20A 600V 25W 0.45Ω N-CHANNEL MOSFET
39 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*24,57 TL den başlayan taksitlerle!
CS20N60ANH MOSFET
Type Designator: CS20N60ANH
Type of Transistor: MOSFET
Type of Control Channel: N -Channel
Maximum Power Dissipation (Pd): 250 W
Maximum Drain-Source Voltage |Vds|: 600 V
Maximum Gate-Source Voltage |Vgs|: 30 V
Maximum Gate-Threshold Voltage |Vgs(th)|: 4 V
Maximum Drain Current |Id|: 20 A
Maximum Junction Temperature (Tj): 150 °C
Total Gate Charge (Qg): 61 nC
Rise Time (tr): 73 nS
Drain-Source Capacitance (Cd): 252 pF
Maximum Drain-Source On-State Resistance (Rds): 0.45 Ohm
Package: TO-3P
Ürün Bilgisi
CS20N60ANH MOSFET
Type Designator: CS20N60ANH
Type of Transistor: MOSFET
Total Gate Charge (Qg): 61 nC
Rise Time (tr): 73 nS
Package: TO-3P
CS20N60ANH TO-3P 20A 600V 25W 0.45Ω N-CHANNEL MOSFET CS20N60ANH TO-3P 20A 600V 25W 0.45Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1206 CS20N60ANH   TO-3P   20A 600V 25W 0.45Ω   N-CHANNEL MOSFET