DF50AA160 50A 1600V DIODE POWER MODULE
Kategori
Stok Kodu
DY1056
Fiyat
1.898,23 TL + KDV
*211,79 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
SanRex
Discrete Semiconductor Modules
RoHS:  Details
Diode Power Modules
3 Phase Bridge
1.2 V
1600 V
Screw Mount
- 40 C
+ 150 C
DF
Tray
Brand: SanRex
Ürün Bilgisi
SanRex
Discrete Semiconductor Modules
RoHS:  Details
Diode Power Modules
3 Phase Bridge
1.2 V
1600 V
Screw Mount
- 40 C
+ 150 C
DF
Tray
Brand: SanRex
DF50AA160 50A 1600V DIODE POWER MODULE DF50AA160 50A 1600V DIODE POWER MODULE Endüstriyel sınıf diyot, dayanıklı tasarım ve hızlı kargo avantajıyla hemen sipariş verin. DY1056