FCA35N60 TO-3P 35A 600V 312.5W 0.098Ω N-CHANNEL MOSFET
13 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*32,93 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
FCA35N60 TO-3P 35A 600V 312.5W 0.098Ω N-CHANNEL MOSFET FCA35N60 TO-3P 35A 600V 312.5W 0.098Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1093