FCH47N60F TO-247 47A 600V 417W 0.073Ω N-CHANNEL MOSFET
*75,52 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
FCH47N60F TO-247 47A 600V 417W 0.073Ω N-CHANNEL MOSFET FCH47N60F TO-247 47A 600V 417W 0.073Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0497