FDA28N50F TO-3P 28A 500V 175mΩ 310W N-CHANNEL MOSFET
69 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*45,62 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
onsemi
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-3PN-3
N-Channel
1 Channel
500 V
28 A
175 mOhms
- 30 V, + 30 V
3 V
105 nC
- 55 C
+ 150 C
310 W
Enhancement
UniFET
Tube
Brand: onsemi / Fairchild
Ürün Bilgisi
onsemi
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-3PN-3
N-Channel
1 Channel
500 V
28 A
175 mOhms
- 30 V, + 30 V
3 V
105 nC
- 55 C
+ 150 C
310 W
Enhancement
UniFET
Tube
Brand: onsemi / Fairchild
FDA28N50F TO-3P 28A 500V 175mΩ 310W N-CHANNEL MOSFET FDA28N50F TO-3P 28A 500V 175mΩ 310W N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1500