FGA25N120ANTD TO-3P 25A 1200V 312W IGBT TRANSISTOR
19 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*41,55 TL den başlayan taksitlerle!
FGA25N120ANTD IGBT
Type Designator: FGA25N120ANTD
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 1200
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2
Maximum Collector Current |Ic|, A: 25
Package: TO3PN
Ürün Bilgisi
FGA25N120ANTD IGBT
Type Designator: FGA25N120ANTD
Package: TO3PN
FGA25N120ANTD TO-3P 25A 1200V 312W IGBT TRANSISTOR FGA25N120ANTD TO-3P 25A 1200V 312W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1496