FGA70N33BTD TO-3P 70A 330V 149W IGBT TRANSISTOR
5 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*22,80 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
FGA70N33BTD TO-3P 70A 330V 149W IGBT TRANSISTOR FGA70N33BTD TO-3P 70A 330V 149W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1026