FGAF40N60UFTU TO-3PF 40A 600V 100W IGBT TRANSISTOR
60 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*41,80 TL den başlayan taksitlerle!
FGAF40N60UF   TO-3PF   40A 600V 100W   IGBT TRANSISTOR
FGAF40N60UF IGBT
Type Designator: FGAF40N60UF
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2.3
Maximum Collector Current |Ic|, A: 20
Package: TO3PF
Ürün Bilgisi
FGAF40N60UF IGBT
Type Designator: FGAF40N60UF
Package: TO3PF
FGAF40N60UFTU TO-3PF 40A 600V 100W IGBT TRANSISTOR FGAF40N60UFTU TO-3PF 40A 600V 100W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1077