FGAF40N60UFD TO-3PF 40A 600V 100W IGBT TRANSISTOR
27 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*32,93 TL den başlayan taksitlerle!
FGAF40N60UFD IGBT
Type Designator: FGAF40N60UFD
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2.3
Maximum Collector Current |Ic|, A: 20
Package: TO3PF
Ürün Bilgisi
FGAF40N60UFD IGBT
Type Designator: FGAF40N60UFD
Package: TO3PF
FGAF40N60UFD TO-3PF 40A 600V 100W IGBT TRANSISTOR FGAF40N60UFD TO-3PF 40A 600V 100W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1074