FGH40N60SMD TO-247 80A 600V IGBT TRANSISTOR
248 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*27,87 TL den başlayan taksitlerle!
FGH40N60SMD TO-247 40A 600V IGBT TRANSISTOR
Product Attribute Attribute Value
onsemi
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247
Through Hole
2.1 V
80 A
349 W
- 55 C
+ 150 C
FGH40N60SMD
Tube
Brand: onsemi / Fairchild
Ürün Bilgisi
onsemi
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247
Through Hole
2.1 V
80 A
349 W
- 55 C
+ 150 C
FGH40N60SMD
Tube
Brand: onsemi / Fairchild
FGH40N60SMD TO-247 80A 600V IGBT TRANSISTOR FGH40N60SMD TO-247 80A 600V IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo ve en uygun fiyat seçenekleriyle hemen satın alın. TR3977