FGH75N60UFTU - (FGH75N60UF) TO-247 75A 600V 452W IGBT TRANSISTOR
26 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*70,96 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
FGH75N60UFTU - (FGH75N60UF) TO-247 75A 600V 452W IGBT TRANSISTOR FGH75N60UFTU - (FGH75N60UF) TO-247 75A 600V 452W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0543