FGP20N60UFD TO-220 20A 600V 165W IGBT TRANSISTOR
100 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*32,95 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
Etiketler :
FGP20N60UFD TO-220 20A 600V 165W IGBT TRANSISTOR FGP20N60UFD TO-220 20A 600V 165W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0808