FGPF50N33BT TO-220F 50A 330V 43W IGBT TRANSISTOR
33 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
67,66 TL + KDV
*7,55 TL den başlayan taksitlerle!
FGPF50N33BT IGBT
Type Designator: FGPF50N33BT
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 330
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 1.6
Maximum Collector Current |Ic|, A: 50
Package: TO220F
Ürün Bilgisi
FGPF50N33BT IGBT
Type Designator: FGPF50N33BT
Package: TO220F
FGPF50N33BT TO-220F 50A 330V 43W IGBT TRANSISTOR FGPF50N33BT TO-220F 50A 330V 43W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1043