FQA12N60 TO-3P 12A 600V 240W 0.7Ω N-CHANNEL MOSFET
59 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
86,28 TL + KDV
*9,63 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
onsemi
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-3PN-3
N-Channel
1 Channel
600 V
12 A
700 mOhms
- 30 V, + 30 V
- 55 C
+ 150 C
240 W
Enhancement
Tube
Brand: onsemi / Fairchild
Ürün Bilgisi
onsemi
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-3PN-3
N-Channel
1 Channel
600 V
12 A
700 mOhms
- 30 V, + 30 V
- 55 C
+ 150 C
240 W
Enhancement
Tube
Brand: onsemi / Fairchild
Etiketler :
FQA12N60 TO-3P 12A 600V 240W 0.7Ω N-CHANNEL MOSFET FQA12N60 TO-3P 12A 600V 240W 0.7Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1334