FQA20N50C - (MD20N50) TO-3P 20A 500V 230W 0.28OHM N-CHANNEL MOSFET
240 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*10,89 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
FQA20N50C - (MD20N50) TO-3P 20A 500V 230W 0.28OHM N-CHANNEL MOSFET FQA20N50C - (MD20N50) TO-3P 20A 500V 230W 0.28OHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0293 FQA20N50C - (MD20N50)   TO-3P   20A 500V 230W 0.28OHM   N-CHANNEL MOSFET