FQP18N50V2 - (PFV2 18N50) TO-220F 500V 18A 69W 0.265Ω N-CHANNEL MOSFET
193 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
88,59 TL + KDV
*9,88 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
onsemi
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
500 V
18 A
225 mOhms
- 30 V, + 30 V
- 55 C
+ 150 C
69 W
Enhancement
Tube
Brand: onsemi / Fairchild
Ürün Bilgisi
onsemi
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-220-3
N-Channel
1 Channel
500 V
18 A
225 mOhms
- 30 V, + 30 V
- 55 C
+ 150 C
69 W
Enhancement
Tube
Brand: onsemi / Fairchild
Etiketler :
FQP18N50V2 - (PFV2 18N50) TO-220F 500V 18A 69W 0.265Ω N-CHANNEL MOSFET FQP18N50V2 - (PFV2 18N50) TO-220F 500V 18A 69W 0.265Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0091