GT30J126 TO-3PF 30A 600V 90W IGBT TRANSISTOR
10 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*34,96 TL den başlayan taksitlerle!
GT30J126 IGBT
Type Designator: GT30J126
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 90
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 1.95
Maximum Gate-Emitter Voltage |Veg|, V: 20
Maximum Collector Current |Ic|, A: 30
Maximum Junction Temperature (Tj), °C: 150
Package: 2-16F1A
Ürün Bilgisi
GT30J126 IGBT
Type Designator: GT30J126
Package: 2-16F1A
GT30J126 TO-3PF 30A 600V 90W IGBT TRANSISTOR GT30J126 TO-3PF 30A 600V 90W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1479