GT40QR21 TO-3PN 40A 1200V 230W IGBT TRANSISTOR
8 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*30,35 TL den başlayan taksitlerle!
GT40QR21 IGBT
Type Designator: GT40QR21
Type: IGBT
Marking Code: 40QR21
Type of IGBT Channel: N
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 230
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 1200
Maximum Gate-Emitter Voltage |Vge|, V: 25
Maximum Collector Current |Ic| @25℃, A: 40
Collector-Emitter saturation Voltage |VCE(sat)|, typ, V: 1.9
Maximum Junction Temperature (Tj), ℃: 175
Rise Time (tr), typ, nS: 120
Package: TO3P
Ürün Bilgisi
GT40QR21 IGBT
Type Designator: GT40QR21
Type: IGBT
Marking Code: 40QR21
Type of IGBT Channel: N
Rise Time (tr), typ, nS: 120
Package: TO3P
GT40QR21 TO-3PN 40A 1200V 230W IGBT TRANSISTOR GT40QR21 TO-3PN 40A 1200V 230W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0749