GT40RR21 TO-3P 40A 1350V 230W IGBT TRANSISTOR
7 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*46,87 TL den başlayan taksitlerle!
GT40RR21 IGBT
Type Designator: GT40RR21
Type: IGBT
Marking Code: 40RR21
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 230
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 1350
Maximum Gate-Emitter Voltage |Vge|, V: 25
Maximum Collector Current |Ic| @25℃, A: 40
Collector-Emitter saturation Voltage |VCE(sat)|, typ, V: 2.05
Maximum Junction Temperature (Tj), ℃: 175
Rise Time (tr), typ, nS: 120
Package: TO3PN
Ürün Bilgisi
GT40RR21 IGBT
Type Designator: GT40RR21
Type: IGBT
Marking Code: 40RR21
Rise Time (tr), typ, nS: 120
Package: TO3PN
GT40RR21 TO-3P 40A 1350V 230W IGBT TRANSISTOR GT40RR21 TO-3P 40A 1350V 230W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0586