GT50J301 TO-3PL 600V 50A 200W N-CHANNEL IGBT TRANSISTOR
60 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*58,29 TL den başlayan taksitlerle!
GT50J301
Type Designator: GT50J301
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 200
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2.7
Maximum Gate-Emitter Voltage |Veg|, V: 15
Maximum Collector Current |Ic|, A: 50
Maximum Junction Temperature (Tj), °C: 150
Rise Time, nS: 300
Package: TO264
Ürün Bilgisi
GT50J301
Type Designator: GT50J301
Rise Time, nS: 300
Package: TO264
GT50J301 TO-3PL 600V 50A 200W N-CHANNEL IGBT TRANSISTOR GT50J301 TO-3PL 600V 50A 200W N-CHANNEL IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo ve en uygun fiyat seçenekleriyle hemen satın alın. TR3815