GT50J325 TO-3PL 600V 50A 240W N-CHANNEL IGBT TRANSISTOR
42 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*27,37 TL den başlayan taksitlerle!
GT50J325
Type Designator: GT50J325
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 240
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2
Maximum Gate-Emitter Voltage |Veg|, V: 20
Maximum Collector Current |Ic|, A: 50
Maximum Junction Temperature (Tj), °C: 150
Package: 2-21F2C
Ürün Bilgisi
GT50J325
Type Designator: GT50J325
Package: 2-21F2C
GT50J325 TO-3PL 600V 50A 240W N-CHANNEL IGBT TRANSISTOR GT50J325 TO-3PL 600V 50A 240W N-CHANNEL IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo ve en uygun fiyat seçenekleriyle hemen satın alın. TR3812