GT50N322A TO-3P 50A 1000V 156W IGBT TRANSISTOR
13 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*45,09 TL den başlayan taksitlerle!
GT50N322A IGBT
Type Designator: GT50N322A
Type: IGBT
Marking Code: 50N322A
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Power Dissipation (Pc), W: 156
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 1000
Maximum Gate-Emitter Voltage |Vge|, V: 25
Maximum Collector Current |Ic| @25℃, A: 50
Collector-Emitter saturation Voltage |VCE(sat)|, typ, V: 2.2
Maximum Junction Temperature (Tj), ℃: 150
Rise Time (tr), typ, nS: 230
Package: 2-16C1C
Ürün Bilgisi
GT50N322A IGBT
Type Designator: GT50N322A
Type: IGBT
Marking Code: 50N322A
Rise Time (tr), typ, nS: 230
Package: 2-16C1C
GT50N322A TO-3P 50A 1000V 156W IGBT TRANSISTOR GT50N322A TO-3P 50A 1000V 156W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0647