GT60M102 TO-3PL 60A 900V 200W IGBT TRANSISTOR
5 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*31,68 TL den başlayan taksitlerle!
GT60M102
Type Designator: GT60M102
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 900
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 3.8
Maximum Collector Current |Ic|, A: 60
Maximum Junction Temperature (Tj), °C: 150
Rise Time, nS: 400
Package: TOP3
Ürün Bilgisi
GT60M102
Type Designator: GT60M102
Rise Time, nS: 400
Package: TOP3
GT60M102 TO-3PL 60A 900V 200W IGBT TRANSISTOR GT60M102 TO-3PL 60A 900V 200W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1922