HFA08TB60 TO-220-2 8A 600V ULTRAFAST RECTIFIER DIODE - ONLİNE ÖZEL FİYAT
Kategori
Stok Kodu
DY0424
Fiyat
90,82 TL + KDV
*10,13 TL den başlayan taksitlerle!
HFA08TB60   TO-220-2   8A 600V   ULTRAFAST RECTIFIER DIODE
Product Attribute Attribute Value
Vishay
Product Category: Rectifiers
RoHS: N
Through Hole
TO-220-2
600 V
8 A
Fast Recovery Rectifiers
Single
2.1 V
60 A
5 uA
90 ns
- 55 C
+ 150 C
Tube
Brand: Vishay Semiconductors
Ürün Bilgisi
Vishay
Product Category: Rectifiers
RoHS: N
Through Hole
TO-220-2
600 V
8 A
Fast Recovery Rectifiers
Single
2.1 V
60 A
5 uA
90 ns
- 55 C
+ 150 C
Tube
Brand: Vishay Semiconductors
HFA08TB60 TO-220-2 8A 600V ULTRAFAST RECTIFIER DIODE - ONLİNE ÖZEL FİYAT HFA08TB60 TO-220-2 8A 600V ULTRAFAST RECTIFIER DIODE - ONLİNE ÖZEL FİYAT Endüstriyel sınıf diyot, dayanıklı tasarım ve hızlı kargo avantajıyla hemen sipariş verin. DY0424