HLS-T78-DC24V-C 24V 120VAC 10A 5 PİN MİNİ RÖLE
Kategori
Stok Kodu
RLY-0154
Fiyat
36,34 TL + KDV
*4,05 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
HLS-T78-DC24V-C 24V 120VAC 10A 5 PİN MİNİ RÖLE HLS-T78-DC24V-C 24V 120VAC 10A 5 PİN MİNİ RÖLE Dayanıklı yapısı ve yüksek verimliliği sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar. Hızlı kargo avantajıyla hemen temin edebilirsiniz RLY-0154 HLS-T78-DC24V-C   24V 120VAC 10A   5 PİN MİNİ RÖLE