IHW30N160R2 - (H30R1602) TO-247 30A 1600V 312W IGBT TRANSISTOR
5 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*49,15 TL den başlayan taksitlerle!
IHW30N160R2 IGBT
Type Designator: IHW30N160R2
Marking Code: H30R1602
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 1600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2.35
Maximum Collector Current |Ic|, A: 60
Package: TO247
Ürün Bilgisi
IHW30N160R2 IGBT
Type Designator: IHW30N160R2
Marking Code: H30R1602
Package: TO247
IHW30N160R2 - (H30R1602) TO-247 30A 1600V 312W IGBT TRANSISTOR IHW30N160R2 - (H30R1602) TO-247 30A 1600V 312W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1377