IKW30N60H3 - (K30H603) TO-247 600V 30A 187W IGBT TRANSİSTÖR
90 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*24,83 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Infineon
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
1.95 V
20 V
60 A
187 W
- 40 C
+ 175 C
Trenchstop IGBT3
Tube
Brand: Infineon Technologies
Ürün Bilgisi
Infineon
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
1.95 V
20 V
60 A
187 W
- 40 C
+ 175 C
Trenchstop IGBT3
Tube
Brand: Infineon Technologies
IKW30N60H3 - (K30H603) TO-247 600V 30A 187W IGBT TRANSİSTÖR IKW30N60H3 - (K30H603) TO-247 600V 30A 187W IGBT TRANSİSTÖR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR3686