IKW75N60H3 - (K75H603) TO-247 600V 75A IGBT TRANSISTOR
90 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*55,75 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Infineon
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
20 V
80 A
428 W
- 40 C
+ 175 C
Trenchstop IGBT3
Tube
Brand: Infineon Technologies
Ürün Bilgisi
Infineon
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
20 V
80 A
428 W
- 40 C
+ 175 C
Trenchstop IGBT3
Tube
Brand: Infineon Technologies
IKW75N60H3 - (K75H603) TO-247 600V 75A IGBT TRANSISTOR IKW75N60H3 - (K75H603) TO-247 600V 75A IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR3157