IKW75N60T - (K75T60) TO-247 75A 600V 428W IGBT TRANSISTOR
203 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*43,07 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Infineon
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
1.5 V
20 V
80 A
428 W
- 40 C
+ 175 C
Trenchstop IGBT3
Tube
Brand: Infineon Technologies
Ürün Bilgisi
Infineon
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
1.5 V
20 V
80 A
428 W
- 40 C
+ 175 C
Trenchstop IGBT3
Tube
Brand: Infineon Technologies
IKW75N60T - (K75T60) TO-247 75A 600V 428W IGBT TRANSISTOR IKW75N60T - (K75T60) TO-247 75A 600V 428W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo ve en uygun fiyat seçenekleriyle hemen satın alın. TR4145