IPA60R280P7S - (60S280P7) TO-220F 12A 600V 0.28OHM N-CHANNEL MOSFET
35 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*20,77 TL den başlayan taksitlerle!
IPA60R280P7S
Type Designator: IPA60R280P7S
Marking Code: 60S280P7
Type of Transistor: MOSFET
Type of Control Channel: N -Channel
Maximum Power Dissipation (Pd): 24 W
Maximum Drain-Source Voltage |Vds|: 600 V
Maximum Gate-Source Voltage |Vgs|: 20 V
Maximum Gate-Threshold Voltage |Vgs(th)|: 4 V
Maximum Drain Current |Id|: 12 A
Maximum Junction Temperature (Tj): 150 °C
Total Gate Charge (Qg): 18 nC
Rise Time (tr): 9 nS
Drain-Source Capacitance (Cd): 14 pF
Maximum Drain-Source On-State Resistance (Rds): 0.28 Ohm
Package: TO220FP
Ürün Bilgisi
IPA60R280P7S
Type Designator: IPA60R280P7S
Marking Code: 60S280P7
Type of Transistor: MOSFET
Total Gate Charge (Qg): 18 nC
Rise Time (tr): 9 nS
Package: TO220FP
IPA60R280P7S - (60S280P7) TO-220F 12A 600V 0.28OHM N-CHANNEL MOSFET IPA60R280P7S - (60S280P7) TO-220F 12A 600V 0.28OHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1643