IPW60R041C6 - (6R041C6) TO-247 77.5A 600V 481W 0.041Ω N-CHANNEL MOSFET
29 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*80,56 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
Infineon
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-247-3
N-Channel
1 Channel
600 V
77.5 A
37 mOhms
- 20 V, + 20 V
2.5 V
290 nC
- 55 C
+ 150 C
481 W
Enhancement
CoolMOS
Tube
Configuration: Single
Height: 21.1 mm
Length: 16.13 mm
Series: CoolMOS C6
Transistor Type: 1 N-Channel
Width: 5.21 mm
Brand: Infineon Technologies
Fall Time: 7 ns
Product Type: MOSFET
Ürün Bilgisi
Infineon
MOSFET
RoHS:  Details
Si
Through Hole
TO-247-3
N-Channel
1 Channel
600 V
77.5 A
37 mOhms
- 20 V, + 20 V
2.5 V
290 nC
- 55 C
+ 150 C
481 W
Enhancement
CoolMOS
Tube
Configuration: Single
Height: 21.1 mm
Length: 16.13 mm
Series: CoolMOS C6
Transistor Type: 1 N-Channel
Width: 5.21 mm
Brand: Infineon Technologies
Fall Time: 7 ns
Product Type: MOSFET
Etiketler :
IPW60R041C6 - (6R041C6) TO-247 77.5A 600V 481W 0.041Ω N-CHANNEL MOSFET IPW60R041C6 - (6R041C6) TO-247 77.5A 600V 481W 0.041Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo ve en uygun fiyat seçenekleriyle hemen satın alın. TR4979