IRFP22N50APBF TO-247 22A 500V 277W 0.23OHM N-CHANNEL MOSFET
9 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*29,40 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
IRFP22N50APBF TO-247 22A 500V 277W 0.23OHM N-CHANNEL MOSFET IRFP22N50APBF TO-247 22A 500V 277W 0.23OHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0416