IXDH20N120D1 TO-247 38A 1200V 200W IGBT TRANSISTOR
7 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*40,53 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
IXYS
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
1.2 kV
20 V
38 A
200 W
- 55 C
+ 150 C
IXDH20N120
Tube
Brand: IXYS
Ürün Bilgisi
IXYS
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
1.2 kV
20 V
38 A
200 W
- 55 C
+ 150 C
IXDH20N120
Tube
Brand: IXYS
IXDH20N120D1 TO-247 38A 1200V 200W IGBT TRANSISTOR IXDH20N120D1 TO-247 38A 1200V 200W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1185