IXDH35N60BD1 TO-247 60A 600V 250W IGBT TRANSISTOR
2 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*21,79 TL den başlayan taksitlerle!
IXDH35N60BD1 IGBT
Type Designator: IXDH35N60BD1
Type of IGBT Channel: N-Channel
Maximum Collector-Emitter Voltage |Vce|, V: 600
Collector-Emitter saturation Voltage |Vcesat|, V: 2.7
Maximum Collector Current |Ic|, A: 60
Rise Time, nS: 70
Package: TO247
Ürün Bilgisi
IXDH35N60BD1 IGBT
Type Designator: IXDH35N60BD1
Rise Time, nS: 70
Package: TO247
IXDH35N60BD1 TO-247 60A 600V 250W IGBT TRANSISTOR IXDH35N60BD1 TO-247 60A 600V 250W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1092