IXDP20N60BD1 TO-220 32A 600V 140W IGBT TRANSISTOR
184 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
81,74 TL + KDV
*9,12 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
IXYS
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-220-3
Through Hole
Single
600 V
2.2 V
20 V
32 A
140 W
- 55 C
+ 150 C
IXDP20N60B
Tube
Brand: IXYS
Ürün Bilgisi
IXYS
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-220-3
Through Hole
Single
600 V
2.2 V
20 V
32 A
140 W
- 55 C
+ 150 C
IXDP20N60B
Tube
Brand: IXYS
IXDP20N60BD1 TO-220 32A 600V 140W IGBT TRANSISTOR IXDP20N60BD1 TO-220 32A 600V 140W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1187