IXFA24N60X TO-263 24A 600V 400W 0.175Ω N-CHANNEL MOSFET
5 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*53,20 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
IXFA24N60X TO-263 24A 600V 400W 0.175Ω N-CHANNEL MOSFET IXFA24N60X TO-263 24A 600V 400W 0.175Ω N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0395