IXFA30N60X TO-263 30A 600V 500W 155MΩ N-CHANNEL MOSFET
5 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*101,33 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
IXYS
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
SMD/SMT
D2PAK-3 (TO-263-3)
N-Channel
1 Channel
600 V
30 A
155 mOhms
- 30 V, + 30 V
2.5 V
56 nC
- 55 C
+ 150 C
500 W
Enhancement
HiPerFET
Tube
Brand: IXYS
Ürün Bilgisi
IXYS
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
SMD/SMT
D2PAK-3 (TO-263-3)
N-Channel
1 Channel
600 V
30 A
155 mOhms
- 30 V, + 30 V
2.5 V
56 nC
- 55 C
+ 150 C
500 W
Enhancement
HiPerFET
Tube
Brand: IXYS
IXFA30N60X TO-263 30A 600V 500W 155MΩ N-CHANNEL MOSFET IXFA30N60X TO-263 30A 600V 500W 155MΩ N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0392