IXFH40N30 TO-247 40A 300V 300W 85MOHM N-CHANNEL MOSFET
30 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*49,93 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
Etiketler :
IXFH40N30 TO-247 40A 300V 300W 85MOHM N-CHANNEL MOSFET IXFH40N30 TO-247 40A 300V 300W 85MOHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0411