IXFH40N80 TO-247 40A 800V 860W 145mΩ N-CHANNEL MOSFET
*32,95 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
IXFH40N80 TO-247 40A 800V 860W 145mΩ N-CHANNEL MOSFET IXFH40N80 TO-247 40A 800V 860W 145mΩ N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1067