IXFH69N30P TO-247 69A 300V 500W 0.049OHM N-CHANNEL MOSFET
15 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*55,23 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
IXYS
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
Through Hole
TO-247-3
N-Channel
1 Channel
300 V
69 A
49 mOhms
- 20 V, + 20 V
5 V
156 nC
- 55 C
+ 150 C
500 W
Enhancement
HiPerFET
Tube
Brand: IXYS
Ürün Bilgisi
IXYS
Product Category: MOSFETs
RoHS:
Si
Through Hole
TO-247-3
N-Channel
1 Channel
300 V
69 A
49 mOhms
- 20 V, + 20 V
5 V
156 nC
- 55 C
+ 150 C
500 W
Enhancement
HiPerFET
Tube
Brand: IXYS
IXFH69N30P TO-247 69A 300V 500W 0.049OHM N-CHANNEL MOSFET IXFH69N30P TO-247 69A 300V 500W 0.049OHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0302