IXFK44N80P TO-264 44A 800V 1040W 190mΩ N-CHANNEL MOSFET
5 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*124,13 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
IXFK44N80P TO-264 44A 800V 1040W 190mΩ N-CHANNEL MOSFET IXFK44N80P TO-264 44A 800V 1040W 190mΩ N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1053