IXFP90N20X3 TO-220F 90A 200V 390W 0.0128OHM N-CHANNEL MOSFET
2 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
*60,82 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
IXFP90N20X3 TO-220F 90A 200V 390W 0.0128OHM N-CHANNEL MOSFET IXFP90N20X3 TO-220F 90A 200V 390W 0.0128OHM N-CHANNEL MOSFET Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0396