IXGH16N170A TO-247 16A 1700V 190W IGBT TRANSISTOR
3 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*45,09 TL den başlayan taksitlerle!
Product Attribute Attribute Value
IXYS
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247AD-3
Through Hole
Single
1.7 kV
4.2 V
20 V
16 A
190 W
- 55 C
+ 150 C
IXGH16N170
Tube
Brand: IXYS
Ürün Bilgisi
IXYS
IGBT Transistors
RoHS:  Details
Si
TO-247AD-3
Through Hole
Single
1.7 kV
4.2 V
20 V
16 A
190 W
- 55 C
+ 150 C
IXGH16N170
Tube
Brand: IXYS
IXGH16N170A TO-247 16A 1700V 190W IGBT TRANSISTOR IXGH16N170A TO-247 16A 1700V 190W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1223