IXGH48N60C3D1 TO-247 48A 600V IGBT TRANSISTOR
60 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*48,13 TL den başlayan taksitlerle!
IXGH48N60C3D1 TO-247 75A 600V IGBT TRANSISTOR
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Ürün hakkında henüz soru sorulmamış.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
IXGH48N60C3D1 TO-247 48A 600V IGBT TRANSISTOR IXGH48N60C3D1 TO-247 48A 600V IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR1447