IXGP70N33 TO-220F 70A 330V 48W IGBT TRANSISTOR
16 Adet Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Kategori
*19,00 TL den başlayan taksitlerle!
Ürün Bilgisi
IXGP70N33 TO-220F 70A 330V 48W IGBT TRANSISTOR IXGP70N33 TO-220F 70A 330V 48W IGBT TRANSISTOR Yüksek performans, Hızlı Kargo Avantajı ve En uygun fiyat seçenekleriyle ile hemen satın alın. TR0351